Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obsługa księgowa firm – z biurem rachunkowym PHU „Agrocomaster” sp. z o.o.

Licencjonowane biuro rachunkowe pod zmienioną nazwą PHU Agrocomaster” sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach to dobry wybór, jeśli szukacie Państwo profesjonalnej obsługi księgowej dla swojej firmy. Podejmujemy się współpracy tak w skomplikowanych kwestiach finansowych, ja i standardowych działaniach, mających na celu uporządkowanie dokumentacji czy upłynnienie obiegu dokumentów. Współpraca z naszym biurem rachunkowym oznacza zawsze obsługę księgową wyspecjalizowanej kadry, ponieważ stale doskonalimy nasze kompetencje, aby sprostać każdemu zadaniu i odciążyć Państwa w kwestiach, które można powierzyć biurze księgowemu. Obsługa księgowa firm – z biurem rachunkowym PHU „Agrocomaster” sp. z o.o. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, oraz w oparciu o sprawdzone programy do obsługi księgowości proponujemy szerokie spektrum działań dotyczące księgowości firm. Prowadzimy wszystkie niezbędne czynności w zakresie:
· kadr,
· płac,
· zakładania spółek,
· pomoc przy likwidacji spółek,
a dopełnieniem jest stałe zgłębianie najnowszych przepisów, dotyczących rachunkowości, które pozwalają prowadzić biuro księgowe zgodnie z prawem. Wybierając usługi naszego biura księgowego zyskacie Państwo partnera godnego zaufania. Szeroki zakres usług to nie tylko kwestie formalne dotyczące pełnej księgowości, lecz także regularne sprawozdania oraz pełna odpowiedzialność za wszystkie podejmowane działania. Nasza pomoc w realizacji zadań pozwoli inaczej spojrzeć na kwestie związane z księgowością firmy. Cenimy czas klientów, więc oprócz tradycyjnych spotkań w naszym biurze proponujemy także łączność internetową.
Z pełnym zaangażowaniem prowadzimy:
· księgi rachunkowe,
· podatkowe księgi przychodów i rozchodów,
· ewidencje ryczałtowe,
· rozliczenia z ZUS,
· sprawy kadrowo-płacowe,
· rejestry do rozliczania podatku od towarów i usług (VAT),
· ewidencje środków trwałych i wyposażenia
Obsługa księgowa firm wymaga niezwykłej precyzji, dokładności, oraz zaangażowania, natomiast bazą zawsze jest wykształcenie pracowników biura rachunkowego, ich doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pracowników naszego biura, sprawia że skutecznie pomagamy, a także doradzamy w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Podjęcie współpracy z naszą firmą to dobra inwestycja i nieustające korzyści.